محل تبلیغات شما

واویلتا واویلتا ، شد سامرا ، کربُبَلا

رسیده عُمرمبه سَر

شهیدِ زهرِکینه ام

یه عمرتو زندان بودم

حالا میسوزهسینه ام

دیگه ازدنیا سیرم

طبابت خیلیدیره

سرم دیگهشده سنگین

چشام سیاهیمیره

کسی غیراین طفل چهار ساله ام

نبود پیشمن  دَمِ آخرم

تویِ سامرابی کس و یاورم

شبیه غریبیِ  مادرم

*خدا راشکر صورت امام عسکری زخمی نداشت خدا راشکر صورت سالمبود زهر درونُ پاره پاره کرده بود وگرنه سخت بود برا امام زمان سرِ خونی بقل کنه آخه بچه ی چهار پنج ساله مگه چقدر دل داره . الله اکبر وقتی سر بریده رو قبلکرد یه نگاه کرد دید این  لبها پاره پاره است پیشونی شکسته اس . رگها بریده اس . حسین . *

کسی غیراین طفل چهار ساله ام

نبود پیشمن  دَمِ آخرم

تویِ سامرابی کس و یاورم

شبیه غریبیِ  مادرم

میونه حجرهتنها روی خاکا افتادم

در و همسایهحتی نرسید به فریادم

یکی نیستبگه اینجا یکی داره میمیره

میخوامپاشم از جامو دیدم پهلو میگیره

من از داغِمادر جزع می کنم

تو حجرهصدای در که میاد

لبام ازعطش تا ترک میخوره

می اُفتمبه یاد جدم زیاد

غریبم امابازم یه آقازاده دارم

سرم رورو زانویِ آقازاده م میزارم

ولی بسوزهدلها برایِ کربُبَلا .

*واسه اون لحظه ای که چشمشُ باز کرد آخ کسی اومد سرشو بقلکنه ؟ نه . !!!! یه نگاه کرد دید "و الشِّمر جالس" . ای حسین .*

سینه زنی واحد زیبا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ کربلایی حسین طاهری اجرا شده در ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

سینه زنی زمینه زیبا ویژۀ شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

قسمت_اول نجوا با امام زمان روحی له الفدا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

,واویلتا ,، ,سامرا ,یه ,پاره ,کربُبَلا   ,واویلتا واویلتا ,سامرا ، ,، کربُبَلا ,واویلتا ، ,شبیه غریبیِ  مادرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cticapexce Grace's site haqali lanpobohu علوم ماورا bridfectmijo golftibitre BTS JIN IRANIAN FC مجتمع آموزشی فنی وحرفه ای گرین مرکز تخصصی طراحی ست اوراق اداری