محل تبلیغات شما

اللهمَّ صلِّ علی صاحبِالدَّعوَةِ النَّبَویَّةِ، والصّولَةِ الحَیدَریّةِ، والعِصمَةِ الفاطِمیَّةِ، والحِلمِالحسَنیَّةِ، والشُّجاعَةِ الحُسَینیَّةِ

بر وادیِ وصال بر این دل نوا دهید

با اشک دیده سینۀ ما را جلا دهید

یک‌بار هم زِ لطف قدم‌ رنجه‌ای کنید

بر نوکرانِ بی ‌سر و پا هم بها دهید

*(یعنی چی؟)یعنی آقاجان ، خو اونایی که سر به راهن تکلیفشون معلومه اگه سراغِ ما بیای خیلیِ یعنی آقا ، یه بارم ضرر بده همش که نباید سود باشه طوری نیست یه بارم به مامنت بزار راهِ دوری نمیره من نمک نشناس نیستم میرم به همه میگم منم نگاه کردی آدم درستی نیستم ولی نونم حلالِ یه بارم سرِ سفرۀ گدا بیچاره ها بیا آقا ،زیاده خواه نیستم دوست دارم جهنمی بشم ، بهتر از اینیِ که تو منو نخوای دیدیتبلیغ میزنن یه مسئولی پایینِ یه شهر می خواد بره اونایی که وضعشون ضعیفه میشینن نامهمینویسن میگن هر طور شده اینو میدم . گره هاشُ مینویسه ، مودب میگه قدمون برکت داشتهبرا ما آقا ، از وقتی شنیدم قرارِ بیای ، هر هفته میشینم دردامو میشمارم هی میگمبیا اما اگه راستشو بخوای خودتُ فقط می خوام *

سر بر کنیم و منتظر مقدم شما

منت دهید و کلبۀ ما را صفا دهید

*خبر اومد تو نیشابور، قرارِ امام رضا بیاد همۀ مردم جمع شدن بریم استقبالِ امام رضا یه پیرزنِ عجوز، عاشقِ امام رضا خبر آوردن پاشو مرادت داره میاد ، گفت من که پا ندارم بیام همۀ شهر رفتن دلِ این پیرزن موند ، هی میگفت کاشپا داشتم میرفتم از دور پسرِ زهرا رو میدیدم بزرگ و کوچیک اومدن خدمتِ آقا قدمتونبه سرِ چشم ، آقا فرمود یکی منتظرمِ دنبالِ آقا راه افتادن کوچه به کوچه ، رسیدندم درِ خونۀ پیرزنِ یه بار از ته دل صداش کنی آقا میاد یعنی میشه ما میبینم اونروزُ بزار روضه بخونم داد بزنی امام رضا برا خواهرت مجلس عزا گرفتیم یا جوادالائمه برا عمه جانتون روضه گرفتیم این مجلس با اون مجلسی که تو شام برا عمه تونگرفتن خیلی فرق داره اینجا به گریه ها گریه می کنن اما تو شام هر چی صدا گریهها بالا قهقه ها بالاتر میرفت

دخترِ حرمله چه مغرور است

از رویِ بام دست تکان میداد

با خبر بود من یتیم شدم

پدرش را به من نشان میداد *

یک گوشۀ نگاهِ شما کیمیا کند

*بابا جواب سلامِ رسولمنمی دادن رسولِ ترک . همه شنیدید ما خیلی وقتا دلمون به اینا خوشِ آخ یه نگاهکردن بهش میگن هر مسجدی میرفت وایمیستاد نماز میخوند ، چته رسول ؟ میگفت عوضِ همهسرکشیام هرجا میرم سر میزارم رو زمین ، در و دیوارِ اون مسجد شهادت بدن رسول آدم شد اگه یه دونه از اون نگاه ها به من بندازی قولت میدم تا آخرِ عمرم این قلادۀ نوکریرو بر ندارم *

یک گوشۀ نگاهِ شما کیمیا کند

بر خاکِ پایِ خویش عیار طلا دهید

خواهید اگر که روسیهان معتبر شوند

فیضِ غلامیِ حرم خود به ما دهید

شاعر : قاسم نعمتی

حسین دلم یه کربلا میخواد

حسین یه گنبدِ طلا میخواد

حسین دلم امام رضا میخواد

سینه زنی واحد زیبا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ کربلایی حسین طاهری اجرا شده در ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

سینه زنی زمینه زیبا ویژۀ شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

قسمت_اول نجوا با امام زمان روحی له الفدا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

، ,  ,یه ,دهید ,آقا ,امام ,دهید   ,امام رضا ,*   ,آقا ، ,یه بارم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

footplontorscas داستان و شعر leomeaboggting پــــــرشـ کـ سـ تـ ـه مطالب ارزشمند(خطبه بدون الف وبدون نقطه امیر المومنین علی علیه السلام)و .... weiphinawor indeponra زندگیمون قصه نیست و نبود دنیای آبی و صورتی zobelmarkbe