محل تبلیغات شما

اگردشمن کند نقشِ زمینم

رسدظلم از یسار و از یمینم

به قرآنتا نفس دارم به سینه

طرفدارِامیرالمؤمنینم

اگرچه کس نکرد از من حمایت

حمایتاز علی دِینْ است و دینم

شودقربان یک مویِ امامم

هزارانبار طفل نازنینم

نگاهمرا بگیر ای ابرِ سیلی

که مظلومیِحیدر را نبینم

همهدشمن ، نه یاری نه معینی

فقطدیوار شد یار و معینم

تنممجروح شد از تازیانه

بزنقنفذ بزن قنفذ من اینم

الهیبشکند دستت مغیره

بزنمن دُختِ خَتم المرسلینم

شاعر: استاد غلامرض سازگار

*دیددارن آقا رو میبرن کمربند علی رو گرفت ، چهل نفر یه طرف خانم یه طرف هر کاریکردن دیدن دست از مولا بر نمیداره با تازیانه (بریم کربلا ؟) هرکاری کردن دخترشماز امامش جدا نشد تو گودال چهل نفر با تازیانه.

عباشُانداخت رو فاطمه این عبا خیلی کار کرده ، یه بار اهل بیت زیرِش نشستن داستانِ حدیثِشریفِ کسا رو شنیدید عبا ارثِ پیغمبرِ ؛ حتماً همون عبا بوده که امام رضا رو سرشکشید از کاخِ مامونِ ملعون به سمتِ خانه آمد حتماً همون عبا بود که ابی عبداللهرو صورتِ علی اصغر کشید اما همین عبا رو مثلِ علی از شانه برداشت حسین ، رو علیاکبر ننداحت ، کنارِ علی اکبرش پهن کرد بدنُ تو عبا جمع کرد

حسین .*

سینه زنی واحد زیبا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ کربلایی حسین طاهری اجرا شده در ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

سینه زنی زمینه زیبا ویژۀ شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

قسمت_اول نجوا با امام زمان روحی له الفدا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

,رو ,عبا ,علی ,، ,یه ,یه طرف ,حتماً همون ,چهل نفر ,بزن قنفذ ,همون عبا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

teracyctern Phyllis's info ارتودنسی اشکِ مَشک (کشکول ولایت نامه) startuvipac wealthkhajinen grumetadlo نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) وبلاگ كتابخانه شهید ضیایی Robert's info