محل تبلیغات شما

الَّلهُمَّصلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجهُم

لَاحَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَکِیلُ نِعْمَ الْمَوْلَى وَنِعْمَ النَّصِیرُ

أسْتَغْفِرُاللهَ الَّذِی لاَ إلَهَ إلاَّ هُو عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ العَزیزُ الحَکیمُالغَفُورُ الرَّحِیمُ  ذُوالجَلالِ وَ الإِکْرامِبَدِیعُ السَّمَوَاتِ وَالأَرْضِ مِنْ جَمِیعِ ظُلْمِی وَجُرْمِی وَ إِسْرافِی عَلَىٰنَفْسِی وَأَتُوبُ إِلَیْهِ

السَّلامُ عَلَیْكَ یا بَقِیَّةَاللَّهِ فِی أَرْضِه

اللّهُمَّکُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فیهذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَدَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

بازهمتنها شدم خیلی دلم را غم گرفت

بازهم معصیتم من را زِ آقایم گرفت

*براهمینه اشکم کم شده والا چرا قدیم خوب گریه میکردیم برا بی بی حالا چقدر گریههامون کم شده ، برا چشمِ ، امشب هر جور میتونی به چشمات التماس کن بگو مارو شرمندۀعلی نکن

دلمگرفته

دلِمن زِ عالمُِ و آدم گرفته

کدومگناهم

منُاز تو و تو رو از من گرفته

گریهام گرفته

مثهمادر مرده ها گریه ام گرفته

بدهپناهم

نوکرتبهونۀ حرم گرفته

گلوبریده

مثهتو کشته ای غریب ، کسی ندیده

چه نامرتب

سرترو روی نیزه تنت به زیر مرکب

بازهمتنها شدم خیلی دلم را غم گرفت

بازهم معصیتم من را زِ آقایم گرفت

هر زمانیدور ماندم از هوایِ روضه ها

زندگیام را سراسر غصه و ماتم گرفت

بهردیدار جمال یار بی‌همت شدیم

یوسفزهرا دلش از عالم و آدم گرفت

وایبر آنکه سرِ این سفره نان خورده ولی

با غریبهرفت و آن را مونس و همدم گرفت

راهِظلمت رفتم و در بین راه آقا رسید

داشتمگم میشدم دست مرا محکم گرفت

خوشبر احوال گدایی که دم جان دادنش

یک نفسذکر حسین بن علی را دم گرفت

از همانروزی که آمد مادرم در روضه‌ها

با دلیمحزون به دستانش دو تا پرچم گرفت

پرچمِنام حسین و پرچمِ نام حسن

آه بانام حسن جان ، گونه‌هایم نم گرفت

زخمیِیک کوچه بود و ناله میزد زیر لب

مادرمرا ضربه ای سیلی از این عالم گرفت

شاعر: روح الله پیدایی

سینه زنی واحد زیبا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ کربلایی حسین طاهری اجرا شده در ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

سینه زنی زمینه زیبا ویژۀ شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

قسمت_اول نجوا با امام زمان روحی له الفدا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

,وَ ,، ,ام ,دلم ,زِ ,گرفت   ,آقایم گرفت ,زِ آقایم ,را زِ ,من را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس 2020 perbinggrilto انصارالمهدی مریانج بررسی رشته های دانشگاهی letgabousi الماس cakutito مبلمان خانگی و اداری bajutesu پرم