محل تبلیغات شما

کم نکنسایۀ لطفت زِ سرم آقاجان

گرچهمن جنس خرابم، بخرم آقاجان

آنقدرفکر و خیالم شده دنیا دیگر

از غمو غصۀ تو بی خبرم آقاجان

*تو چقدرغریبی ما یارتیم تو چقدر غریبی که ما خاطرخواهتیم امام مجتبی علیه السلام فرمودناگه به تعدادِ انگشتانِ دست یار داشتم قیام میکردم به خودت قسم تو از امام حسنمغریب تری آقا همه اینا الکیِ پا عمل میرسه اول خودم من پات نیستم اما به خودتقسم دوست دارم *

یک قدممحضِ رضایِ تو نشد بردارم

*السَّلاَمُعَلَى الْمَهْدِیِّ الَّذِی وَعَدَ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ بِهِ الْأُمَمَ *

یک قدممحضِ رضایِ تو نشد بردارم

اصلاًانگار فقط دردسرم آقاجان

در بساطغمتان مدعی‌ام ، اما حیف

غافلاز ناله و اشکِ سحرم آقاجان

پر وبالم شده زخمی ، تو بلندم کردی

کمکیکن که به سویت بپرم آقاجان

*رفیق، رفیقی نیست که تو خوشی ها فقط باشه نقل کردن علامۀ امینی رحمت الله علیه که دارایِاون سکنات و مقامات بوده ، بهش گفتن علامه این همه داری خرج میکنی ، عمرُ جوونیُ زندگیتُهمه رو تو این سفر اون سفر ، این شهر اون شهر ، این کشور اون کشور ، مدارک جمع کردیمستندات برایِ اینی که علی رو رو کرسیِ حقیقتِ خودش بنشانی ، این همه در رابطه با زهرایِمرضیه مطلب نوشتی ، خوب اگه علامه و مرجع نمیشدی ، چی کار میکردی ؟ گفت اگه من علامهنبودمُ و مرجع نمی شدم زندگیمو تو یه توبْره میریختم میرفتم تو بیابونا ، (خُب )تا آخرِ عمرم گریه میکردم و لطمه میزدم برا بلایی که سرِ زهرا آوردن ما اصلاً چیزینمیدونیم

بزارروضه مُ اینجور بگم یه وقت من عصبانی ام میگم فلانی پاشو برو فلانیُ بزن یه وقتممن عصبانی ام میام سلاحِ طرفُ بر میدارم . نوشتن حرومی این شمشیرُ گرفت ، یه جوریزد بگم صدا ناله ت بلند شه نه با قلاف با آهنِ بالایِ غلاف یه جوری زد به زهرا *

پر وبالم شده زخمی ، تو بلندم کردی

کمکیکن که به سویت بپرم آقاجان

غیراین خانه پناهِ دگری نیست مرا

*رفیقتو این دورِهمی ها ، شب نشینی ها ، دید و بازدیدا شده یه بار برا امام زمان دعا کنی، یادش کنی ؟ انقده بی معرفتیم *

غیراین خانه پناهِ دگری نیست مرا

بازکن دربه رویم ، پشتِ درم آقاجان

تا بهاینجا که رسیدم مدد سلطان است

راهی‌امکن دم ایوانِ حرم آقاجان

بعدمشهد ، سفرِ کربُبَلا می‌چسبد

یک شبجمعه بیا و ببرم آقاجان

شاعر:روح‌ الله پیدایی

اباصالح دلم یه کربلا می خواد

اباصالح دلم یه گنبدِ طلا می خواد

اباصالح دلم امام رضا می خواد

بی نامتو زهرا گره ای وا شدنی نیست

هرگزنفسی بی تو مسیحا شدنی نیست

بوسیدندستان تو معراج رسول است

فرزندکسی ، ام ابیها شدنی نیست

اصلاًچه نیازی به پسر داشت پیمبر

نسلِنبوی جز به تو احیا شدنی نیست

تو منحصراًبانیِ این چرخِ کبودی

در خلقتما نقش تو حاشا شدنی نیست

دستاربسته ای که نبینم سرت شکست

جایِشکستگی به همه جای جایِ توست

تکرارِضربه ها که به یک جا نمی خورد

جایقلاف بر سرُ بر دستُ پای توست

همینکه درد زِچشم تو خواب میگیرد

تمامجانِ مرا اضطراب میگیرد

بیابه همسرِ خود لحظه ای تبسم کن

دلماز این همه حالِ خراب میگیرد

گشودهدخترِ تو آیه‌هایِ قرآن را

نشستهرویِ سرِ خود کتاب می‌گیرد

عوضشده است در این خانه کارها امشب

حسینپیشِ لبت ظرفِ آب می‌گیرد

خداکند که نبینند پهلوانی را

که آستینرویِ ردِ طناب می‌گیرد

شاعر: حسن لطفی

سینه زنی واحد زیبا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ کربلایی حسین طاهری اجرا شده در ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

سینه زنی زمینه زیبا ویژۀ شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

قسمت_اول نجوا با امام زمان روحی له الفدا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

,، ,تو ,آقاجان ,یه ,امام ,آقاجان   ,شدنی نیست ,*   ,می خواد ,که به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

❤️❤️عاشقانه های یه دختر خانم گل❤️❤️ نسیم فرخی sigsitibel handroom کانون آگهی و تبلیغاتی تابان گلستان فیزیک به زبان ساده Amanda's page parsioworkta tumaconlu شاهین فارسی