محل تبلیغات شما

دلم گرفتهغم از گونه‌ام سرازیر است

هوای آخرِماه صفر چه دلگیر است

و با گذشتنهر هفته میتوان فهمید

زمین چقدربدون تو از زمان سیر دست

به شیشهی غمت اینقدر سنگِ وصل مزن

دلا بسوزز دوری، فراق تقدیر است

برای منکه پُر از بی کسی است امروزم

اگر نیاییهر روز دیگری دیر است

گواه میدهداین اشک ها فراق تو را

حدیث دیدهی ما بی نیازِ تفسیر است

*دوماه آواره ی خیمه های عزای ابی عبدالله بودیدم،بعد از دوماهمیتونیم اینطوری ازت تقاضا کنیم آقاجان*

بیا و روضهبخوان تا که باز گریه کنم

مس وجودمرا اشک روضه اکسیر است

چه میشودکه ببینم لحظه ای را که

مدینه شاهدفریاد های تکبیر است

*اولین کاری که حجت خدا امان زمان رُوحِی وَ اَرْواحُ الْعَالَمیِنَلِتُرابِ مَقْدَمِه اَلْفدَاء میکنه،میاد مدینه اون دو نانجیب رو از خاک بیرون میاره،آرزویدیرینِ همه ی اهل بیت بوده،آرزویِ دلِ جواد الائمه بوده،رو زمین میکوبید میگفت از زمینبیرونتون میارم،آتیشتون میزنم،آرزوی امام حسن،آرزوی ی عبدالله،از امشب این روضه هاشروع میشه،اولین سوالی که آقا از این نانجیب میپرسه،میفرماید: چرا سیلی تو صورت مادرمزدی؟چرا دَرِ خونشو آتیش زدی؟ای مادر مادر،نانجیب نگاه تو صورت حجت خدا میکنه،مثل همیشهدروغ میگه،میگه: من آتیش نزدم،من تو این واقعه کاره ای نبودم.حضرت نامه ای از جیبقبای نازنینش بیرون میاره، میفرماید: بخوان،دستخط خودتو که میتونی بشناسی،انکار نمیتونیبکنی،میبینه نامه ی خودشه به معاویه ی ملعون نوشته،معاویه اومدم پشت در،صدا نفس کشیدنایفاطمه رو میشنیدم.،اما چنان با لگد به در زدم،صدا شکسته شدن،استخوان های سینه ی فاطمهرو شنیدم*

سینه زنی واحد زیبا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ کربلایی حسین طاهری اجرا شده در ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

سینه زنی زمینه زیبا ویژۀ شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

قسمت_اول نجوا با امام زمان روحی له الفدا ویژۀ ایام شهادت حضرت امام رضا علیه السلام و وداع با ماهِ صفر به نفسِ حاج محمد طاهری اجرا شده ، ماهِ صفر سال ۱۳۹۷

,ی ,تو ,زمین ,رو ,زمان ,است   ,فاطمه رو ,تو صورت ,حجت خدا ,آتیش زدی؟ای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه پروژه های میکروکنترلر (AVR PIC 8051 ) naricalto سبیل موزیک کلبه ی علوم تجربی متوسطه اول redfcatohorn Mary's game Raymond's memory utmytize bagavogamb westtervide